APLIKACE

Business Transformation

Díky aplikacím z balíčku Business Transformation můžete zavést v jakékoli firmě moderní a plně digitální procesy s důrazem na mobilitu. Veškeré úkoly, týmovou komunikaci i servisní činnost a evidenci zvládnete hravě pomocí našich aplikací pro tablet, telefon i PC.

B2A SERVIS

Aplikace pro digitální řešení evidence servisních zásahů a činností vede k urychlení a zefektivnění procesů. Nahrazuje papírovou dokumentaci mezi servisním pracovníkem a zákazníkem. Pomocí iPadů intuitivně zapisuje a vykazuje odvedenou činnost. Automaticky odesílá podepsaný servisní výkaz e-mailem zákazníkovi.

B2A TASKMAN

Aplikace TaskMan výrazně zjednodušuje workflow kancelářské práce. Svou logiku zakládá na silné zkušenosti z výrobního prostředí. Umožňuje jednoduše definovat opakující se procesy a zajistit jejich efektivní průchod celou organizací. Omezuje nadbytečné kroky, papírování i neefektivní komunikaci.

B2A MESSENGER

Mobilní a webová aplikace B2A Messenger poskytuje komfortní rozhraní pro řešení online komunikace. Jedná se o komunikační nástroj pro interní použití, který může být využitý také pro komunikaci se zákazníky. Zprávy od uživatelů jsou zasílány do komunikačních vláken. 

Referenční projekty

Kompatibilita

a další ERP systémy

Napište nám


Produktový specialista

Marek Galetka
+420 601 340 956
info@b2a.cz

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit pracovní nabídky
crossmenu-circlecross-circlelayers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram