APLIKACE

OFFICE & SERVIS

Přehled na zakázkami a komunikace s kolegy v reálném čase i moderní řešení servisní agendy a údržby. Vše s přehlednými informacemi o skladových zásobách dílů, požadavcích klientů a elektronickými nástroji pro potvrzení odvedených výkonů. 

B2A SERVIS

Aplikace pro digitální řešení evidence servisních zásahů a činností vede k urychlení a zefektivnění procesů. Nahrazuje papírovou dokumentaci mezi servisním pracovníkem a zákazníkem. Pomocí iPadů intuitivně zapisuje a vykazuje odvedenou činnost. Automaticky odesílá podepsaný servisní výkaz e-mailem zákazníkovi.

B2A ÚDRŽBA

Řešení pro digitalizaci facility managementu
Aplikace slouží pro jakoukoliv plánovanou, opakovanou nebo urgentní údržbu v rámci firmy. Od oprav strojů přes správu nemovitostí až po dozor nad vozovým parkem. Šetří čas, napomáhá k efektivnímu rozdělování práce, eliminuje nadužívání papíru a slouží k rychlé výměně, zaznamenávání a sdílení informací.

B2A TASKMAN

Aplikace TaskMan výrazně zjednodušuje workflow kancelářské práce. Svou logiku zakládá na silné zkušenosti z výrobního prostředí. Umožňuje jednoduše definovat opakující se procesy a zajistit jejich efektivní průchod celou organizací. Omezuje nadbytečné kroky, papírování i neefektivní komunikaci.

B2A MESSENGER

Mobilní a webová aplikace B2A Messenger poskytuje komfortní rozhraní pro řešení online komunikace. Jedná se o komunikační nástroj pro interní použití, který může být využitý také pro komunikaci se zákazníky. Zprávy od uživatelů jsou zasílány do komunikačních vláken. 

Referenční projekty

Kompatibilita

a další ERP systémy

Napište nám

Kontaktujte nás

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
crosslayers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram