APLIKACE

B2A MESSENGER

ŘEŠENÍ PRO EFEKTIVNÍ KOMUNIKACI VE FIRMĚ
Mobilní a webová aplikace B2A Messenger poskytuje komfortní rozhraní pro řešení online komunikace. Jedná se o komunikační nástroj pro interní použití, který může být využitý také pro komunikaci se zákazníky. Zprávy od uživatelů jsou zasílány do komunikačních vláken.
Efektivní online řešení interní komunikace
Možnost zpřístupnění zákazníkům
Zacílení zpráv na určené uživatele
Podpora nahrávání multimédií
Propojení s ERP systémem

Funkce a procesy v aplikaci

Hlavní předností B2A Messenger je propojení s ERP a provázání komunikačních vláken s entitami jako je např. zakázka, nabídka, výrobní příkaz apod. Zprávy ve vláknech jsou viditelné pro oprávněné uživatelé. Díky aplikacím B2A Messenger jsou všechny zprávy k zvolené entitě zaznamenané a její použití eliminuje nedostatky telefonické či emailové komunikace.

Pro komunikaci se používají jednoduché textové zprávy, které můžou být rozšířené o multimediální obsah. Pro přidání fotografií je možné použít přímo kameru zařízení či soubory uložené v zařízení. Přirozená digitální komunikace.
Místnosti

Veškerá komunikace je vedená formou místnosti, které jsou také nazývány jako komunikační vlákna. Místnosti vznikají automaticky k jednotlivým entitám ERP systému, případně můžou být vytvářeny ručně i bez vazby na ERP.

Seznam místností

Představuje základní rozhraní aplikace a zobrazuje veškeré místnosti, které jsou pro aktuálně přihlášeného uživatele dostupné. Dostupnost se řídi nastavením oprávnění uživatelů k jednotlivým místnostem.

Filtrace místností

Pro větší přehlednost je možné využit rychlé filtrační nástroje. Pomoci nichž lze vylistovat pouze nepřečtené místnosti, či místnosti, ve kterých se nacházejí zprávy určené pro aktuálně přihlášeného uživatele.

Skener čárového nebo QR kódu

Umožňuje co nejrychleji vyhledat místnost dle kódu entity ERP pomocí naskenování čárového nebo QR kódu. Po naskenování kódu dojde k okamžitému vyhledání místnosti a zobrazení v ní zaznamenané komunikace. Zejména ve výrobním prostředí umožňuje tato funkce opravdu rychlý přístup k požadované místnosti.

Vyhledání místnosti

Pro rychlé nalezení komunikace je k dispozici vyhledání místnosti dle jejího názvu. Místnosti, které jsou provázané s entitami ERP systému, nesou ve svém názvu identifikátor této entity, jako např. kód zakázky. Pokud místnost neexistuje, ale je nalezena příslušná entita v ERP systému, dojde k automatickému vytvoření místnosti pro možnost napsání první zprávy.

Mentions

Do komunikace může být zapojeno vice uživatelů. Odesílané zprávy je možné zacilit na vybrané uživatelé pomoci mentions. Po zadání speciálního znaku aplikace nabídne nástroj pro vyhledání uživatele. Po vytvoření mention obdrži označení uživatele notifikaci.

Multimédia

Každá zpráva může kromě textu obsahovat i multimediální obsah. Pro připojení fotografií je možné využít kameru zařízení nebo již zaznamenané soubory.

Notifikace

Pro oznámení o nové zprávě se využívají tzv. push notifikace. Tyto notifikace jsou rozesílány na registrovaná zařízení přihlášených uživatelů a to dle nastavení komunikačních pravidel jednotlivých místnosti.

Napište nám

Kontaktujte nás

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
crosscheckmark-circlelayers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram