Healthcare

Ti správní lidé na správném místě. Automatické rozdělování práce podle matice dovedností a kompetencí. Spousta ušetřeného času personálu a pozornost směřovaná tam, kde je nejvíc potřebná. 
Nabízíme technologie, které přiblíží lékaře k jeho pacientům

Lékaři a sestry

Lékař přijde na vizitu bez papírů. Naskenuje si tabletem čárový kód z náramku na pacientově ruce a hned má k dispozici veškerá data. Výsledky z laborky mu zasvítí na hodinkách, stejně jako například alarmující zpráva od sestřičky. Stačí jedno kliknutí a sestřička přesně ví, jaké léky je třeba podávat. 

Pacienti

Pacient má všechny lékařské informace přehledně ve svém iPadu. Ví, co ho kdy čeká, kdo se o něj stará a může komunikovat přímo s lékaři a zdravotnickým personálem. Snadno si vytvoří nové požadavky, které putují bez prodlevy automaticky k těm správným zaměstnancům nemocnice. 

Technologie, díky níž je zdravotní péče osobnější.

Podívejte se, jak produkty a aplikace Apple pomáhají poskytovatelům zdravotní péče zefektivnit jejich práci, poskytovat lepší péči a provádět lékařský výzkum.
Mám zájem o konzultaci

Poskytněte svým pacientům komplexnější pohled na jejich zdraví.

Umožněte svým pacientům přístup ke svým zdravotním záznamům a jejich bezpečné ukládání přímo v iPhonu, a to pouze pomocí přihlašovacích údajů z vašeho stávajícího portálu pro pacienty.
Mám zájem o konzultaci

Napište nám

Kontaktujte nás

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
crosslayers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram