Reference

Klademe velký důraz na přístup zaměřený na uživatele a dodáváme špičkové aplikace přizpůsobené specifickým potřebám našich klientů. Vždy s maximálně optimalizovaným a kvalitním kódem, efektivním nasazením a maximální bezpečností. Vše na platformě iOS, abychom zaručili nejlepší uživatelskou zkušenost.

KOMA Modular

KOMA Modular

"Pro mne bylo velkým překvapením, jak to lidé u nás přijali a zvykli si. Už tady máme přes 90 iPadů. Na B2A aplikacích funguje jak výroba, tak obchod. Zlepšila se komunikace, sjednotila se data. Zároveň je to zajímavý fenomén dnešní doby - lidé ocení, když používají ve své práci to samé, co doma."
- Ing. Stanislav Martinec, KOMA Modular
Zobrazit více

Flexcon

Flexcon

"Aplikace od B2A nám urychlily veškeré procesy, zkvalitnily je a zpřesnily. Plně digitálně nyní řešíme řízení výroby, řízení neshod a management strojů včetně údržby. Digitalizace procesů výroby nám pomáhá prosazovat se i lépe na trhu. V posledních dvou letech je růst více než 40%."
- Tomáš Sekyra, majitel firmy FLEXCON, s.r.o.
Zobrazit video

UCT Fluid Delivery Solution

UCT Fluid Delivery Solution

"Od té doby, co jsme implementovali B2A řešení, tak firma za 2 roky vzrostla na tržbách o více než 50 % a jsem přesvědčený, že bez digitálního prostředí bychom nebyli schopní takhle dynamicky a rychle reagovat na požadavky trhu a docílit tohoto výsledku."
- Martin Pavlata, CEO
Zobrazit video

Dagros

Dagros

"Předchozí software pro servisní činnost už nesplňoval naše požadavky na funkce a variabilitu. Proto jsme zvolili řešení B2A Servis. Postupně vidíme velké zlepšování jak u servisních techniků, tak u servisní administrace."
- Ing. Zdeněk Šilar, spolumajitel firmy DAGROS, s. r. o.
Zobrazit video

Přehled referencí

Napište nám

Kontaktujte nás

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram