O NÁS

Jsme softwarová společnost působící ve Zlíně od roku 2014.
Team nadšených profesionálů se slabostí pro zařízení Apple, zjednodušování a nikdy nekončící vzdělávání. 
S jednoduchým cílem – být nejlepší. 
Číst dál
Digitalizace je pro nás přirozenou fází lidské evoluce. Nejde jen o přenesení informací z papíru do iPadu… naším snem je usnadnit a obohatit lidem život pomocí technologií s velkou přidanou hodnotou. Takových, kterým dobře rozumí a přirozeně je adaptují.

Náš ekosystém aplikací na platformě iOS využívají přední evropské výrobní, obchodní a dopravní společnosti k dosažení většího výkonu, efektivity a produktivity, zlepšení kvality, on-time delivery a flexibility.
„iPhone a iPad mohou být skvělým nástrojem zábavy. 
Anebo prostředkem, který pomáhá zachraňovat životy, sbližuje a šetří klidně i hodiny denně.“

PARTNEŘI & SPOLUPRÁCE

iSTYLE je Apple premium reseller působící na trzích v ČR, SR, Maďarsku, Rumunsku a Spojených arabských emirátech. Naše spolupráce se klientům odráží v jednoduché péči o hardware a jeho MDM, tedy Mobile Device Managementu. Díky iSTYLE mají k dispozici snadnou správu všech zařízení a dostávají komplexní služby v případech, kdy je potřeba zařízení obměnit.
Certifikací Google Cloud Partner garantujeme našim klientům vysokou odbornost našich pracovníků i celou řadu nadstandardních výhod jako je zvýšená podpora (rychlejší řešení i náročnějších problémů) nebo přístup k těm nejaktuálnějším informacím o nových technologiích společnosti Google.
Integrací našich mobilních aplikací s podnikovým systémem ERP dokážeme výrazně zjednodušit každodenní život nejen výrobních operátorů, skladníků a kontrolorů; ale také servisních, terénních a administrativních pracovníků. Při těchto integracích se spoléháme na SAP BTP.
Jsme v dobré společnosti, a dokonce v samotném středu. Dlouhodobě podporujeme místní talenty z Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přednášíme, nabízíme stáže, spolupracujeme na závěrečných pracích a největší radost máme z každé spolupráce, která přeroste v tu dlouhodobou.
Fandíme mladým talentům. Studentům Střední školy Baltaci pomáháme uplatnit teorii v praxi, vyladit hard skills i soft skills a získat první pracovní zkušenosti v IT světě.
Je nám ctí i potěšením pravidelně se účastnit akcí a veletrhů pořádaných sdružením Czechinno, které podporuje inovační procesy ve firmách a předávání informací napříč business sférou.

B2A V MÉDIÍCH

„Mobility is more than just a way of working. It's a way of thinking.“

- Petr Kubíček, CEO

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram