UX/UI Designer s citem pro grafiku

Máš smysl pro design a estetické cítění?
Ve světě mobilních a webových aplikací jsi jako doma?
A navíc máš při škole trochu toho času se věnovat práci, která dává smysl a navíc ti hodí pěkných pár korun navíc?

V tom případě neváhej a ozvi se nám na jobs@b2a.cz nebo tel. +420 601 340 956!

Do týmu totiž hledáme nového kolegu, kterému můžeme svěřit grafický design pro naše české i zahraniční klienty z oblasti výroby, služeb, dopravy i zdravotnictví.

Naším hlavním cílem při tvorbě appek je bezpochyby #UserCentricApproach. Proto dbáme na to, aby UX/UI vypadalo a fungovalo na 120% a potřebujeme tedy designera, který se dokáže vcítit do role uživatele a iniciativně navrhnout vhodná řešení. To znamená čistý a jednoduchý design, který však posune naše aplikace o level výš. Protože náš cíl je vcelku jednoduchý – být nejlepší!

Pozice je vhodná především pro absolventy vysoké školy se zaměřením na grafický design či obdobný obor.
Pozice je vypisována pro externí formu spolupráce (dohoda o provedené činnosti).

Jaká bude Tvá denní náplň práce:

  • Tvorba grafických návrhů pro mobilní aplikace
  • Tvorba grafických návrhů pro webové aplikace
  • Návrh a dodržování firemního design systému
  • Spolupráce s vedoucím vývojového týmu
  • Spolupráce s projektovým týmem

Co by ti nemělo chybět:

  • Prokazatelná zkušenost s UX/UI
  • Kreativita, smysl pro design a schopnost inovativního myšlení
  • Samostatnost, flexibilita a spolehlivost plnit zadané deadliny
  • Prokazatelná znalost grafických programů jako InVision, Adobe Photoshop, Sketch, Illustrator aj.
  • Znalost Zeplin velkou výhodou
  • Zájem o nové technologie

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • V případě potřeby zázemí v moderních kancelářích v centru Zlína
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost jazykových kurzů s rodilým mluvčím
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy
  • … a především neformální atmosféru v týmu mladých kolegů 🙂

Zaujala tě naše nabídka?
Chceš být pánem svého času, pracovat z domu a trávit čas tím, co tě opravdu baví?
Dává ti smysl dělat práci, která lidem zjednodušuje život i každodenní práci?

V tom případě se těšíme, až se s tebou uvidíme! 🙂

Máte zájem? Ozvěte se nám

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram