iOS Developer

Specializujeme se na vývoj produktů založených na platformě iOS a hledáme do týmu zodpovědného kolegu se smyslem pro detail a prokazatelnými zkušenostmi s vývojem nativních aplikací. Jsi týmový hráč, otevřený novým podnětům? Dokážeš převzít zodpovědnost za své výsledky? Pak hledáme právě Tebe!

Co bude tvá náplň práce:

  • Aktivní spolupráce na vývoji architektury
  • Plánování agilních vývojových procesů
  • Návrh a údržba kódu pro zajištění vysoké kvality našich aplikací
  • Implementace nových features, identifikace a oprava chyb, update aplikací

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Zkušenost s vývojem nativních aplikací iOS
  • Znalost platformy iOS a iPadOS
  • Orientace a cit pro UX/UI
  • V malíku čtení a psaní technické dokumentace v angličtině
  • Zkušenost s tvorbou testů pro iOS aplikace
  • Zkušenost s CI/CD nástroji jako Fastlane, Jenkins
  • Znalost REST API a umíš správně verzovat kód
  • Znalost Swift, Xcode, UIKit a AutoLayout
  • Přehled o nejnovějších technologiích společnosti Apple

A co nabízíme my Tobě:

  • Firemní MacBook ProiPad a iPhone včetně tarifu a neomezených dat
  • Firemní automobil
  • Židle v moderní kanceláři
  • Příspěvek na stravu i volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelská, neformální atmosféra

Zní to jako něco, čeho bys byl rád součástí? Tak nám zkus napsat na jobs@b2a.cz, přes formulář níže nebo rovnou zavolej na 601 340 956. A třeba z nás bude skvělý tým!

Máte zájem? Ozvěte se nám

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram