Intuitivní servisní aplikace na iPadu šetří českým zemědělcům čas i peníze

Ještě kvalitnější zákaznické služby byly cílem kompletní digitalizace servisní činnosti, pro kterou se rozhodla středočeská společnost Dagros, specialista na prodej a servis kvalitních zemědělských strojů.
Dříve nepřehledné stohy papírů nahradilo v zázemí pro 25 techniků a na výjezdech za klienty jediné zařízení – iPad s aplikací B2A Servis.
Zefektivnil se celý servisní proces. Díky user-centric aplikaci zvládnou servisní technici veškerou nezbytnou pracovní evidenci za zlomek času. Majitelé mají v reálném čase přehled nad všemi aktuálními, minulými i budoucími servisními operacemi i skladovými zásobami. A zákazníci si pochvalují moderní přístup, rychlost i kvalitu služeb.

Success story v číslech

20+

iPadů

25+

servisovaných značek
„S aplikací se pracuje mnohem lépe – je míň papírování a vše máme při jednom. Velkou výhodou jsou elektronické podpisy, rychlost přenesení dat do systému firmy, možnost přidávání fotek a celková komplexnost systému.”
Lukáš Urban
servisní technik, Dagros

Real-time komunikace s ERP

Real-time komunikace s ERP

Každý stroj, který společnost Dagros prodá, potřebuje zázemí a pravidelnou servisní činnost. Dosavadní software přestal s nárůstem činností splňovat požadavky na funkce a variabilitu, proto se společnost rozhodla pro změnu.
Nová servisní aplikace funguje plně v online módu. Veškeré zapracované informace zobrazuje v reálném čase v systému ABRA, ve kterém společnost Dagros historicky vede také účetnictví a skladovou evidenci.

Konzistentní kvalita servisních služeb

Konzistentní kvalita servisních služeb

Práce servisních techniků je vizitkou společnosti. Otázkou dobrého jména, důvěry a dlouhodobé spokojenosti zákazníků. S růstem společnosti bylo třeba zabezpečit službu na úrovni, kterou zákazník přirozeně očekává. A posunout jí ještě o level dál. Klíčovými metrikami aplikace byly proto při jejím vývoji - rychlost, funkčnost, přehlednost a intuitivnost. Tak, aby byla servisní činnost co nejefektivnější a interakce se zákazníkem pro obě strany co nejpohodlnější.

Místo papíru a tužky iPad

Místo papíru a tužky iPad

Aplikace pro digitální řešení evidence servisních zásahů a činností vede k urychlení i zefektivnění procesů a nahrazuje papírovou dokumentaci mezi servisním pracovníkem a zákazníkem. Je metodicky rozčleněna do 3 vzájemně propojených oblastí – fronta práce, evidence činností a stav skladu. Servisní pracovník tak má přehled o všech plánovaných servisních činnostech určených dle lokality a identifikace servisovaného zařízení.

Hlavní zaměření: uživatelský zážitek

Hlavní zaměření: uživatelský zážitek

U každé servisní činnosti vidí technik všechny detailní informace - číslo zakázky, adresu a popis požadované činnosti. Foťákem na iPadu může načíst QR kod nebo sériové číslo stroje s dalšími podrobnostmi. V evidenci činnosti zaznamenává použitý materiál, odpracovaný čas, počet najetých kilometrů i to, zda se jedná o pracovní pohotovost nebo přesčas. K dispozici má kontrolní seznamy jednotlivých operací, montážní listy s popisem práce i digitalizovanou podobu servisního protokolu. Automaticky podepsaný servisní výkaz pošle zákazníkovi e-mailem na jeden klik.

Aplikace výhradně pro zařízení Apple

Spolehlivost

První iPad se ve výrobě společnosti Koma Modular objevil v roce 2015 a díky speciálnímu obalu stabilně funguje i po sedmi letech v nepřetržitém provozu prašných dílen. 

Mobilita

S iPadem se lehce manipuluje a jednoduše pracuje v omezeném prostoru. Je lehký, skladný, má velkou výdrž baterie a provedení, díky kterému jej můžete mít vždy u sebe, ať už vás pracovní povinnosti zavedou kamkoliv.

Bezpečnost

Produkty Apple jsou navrženy s důrazem na zabezpečení a ochranu soukromí tak, aby měl každý uživatel své citlivé údaje plně pod kontrolou. iPad dodáváme také ve variantě s ozkoušeným robustním obalem vhodným do terénu i prašného prostředí.

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram