Podporujeme nadějné studenty! Nechyběli jsme proto u vítání prváků...

1. 9. 2020

Vstup do nového školního roku a vítání prváků! Do lavic Střední školy Baltaci dnešním dnem usedli nové tváře z řad žáků základních škol. První září a přestup ze základní na střední školu je zajisté pro tyto žáky důležitým okamžikem. Chvílí, která bývá skutečným mezníkem v životě mladého člověka. My jsme proto u toho nesměli chybět a nové studenty jsme, jak se patří, první školní den náležitě přivítali!

Z řad našich kolegů studenty přivítal nejenom CEO Petr Kubíček. Ale také jeden z našich nejmladších junior developerů Pavel Odstrčilík, který je absolventem právě zmiňované Střední školy Baltaci. A našel si k nám cestu rovnou ze studentských lavic (se zastávkou na Univerzitě Tomáše Bati).

Pavel horkým adeptům na naše budoucí kolegy vyprávěl o nástupu do B2A. Představil svou dosavadní práci na firemních projektech a názorně ukázal, jak se mladý člověk může po studiu uplatnit v inovativní vývojářské společnosti. Jakou B2A bezpochyby je.

Vítání prváků na Baltaci jsme si náležitě užili! Přivítat a hlavně motivovat nové studenty v oblasti informačních technologií nám dává smysl! Přejeme tímto nejen prvákům, ale také všem ostatním studentům úspěšné zahájení studia a především, ať se jim v nadcházejícím školním roce daří!

vítání prváků na Střední škole Baltaci
vítání prváků na Střední škole Baltaci
< Zpět na VÝPIS AKTUALIT

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram