Projektový koodrinátor

Jsi hvězda v organizaci, co rád/a koordinuje svěřené úkoly až do zdárného finishe? S vyladěnými plánovacími skills tě snad už přinesl čáp 🙂 a zápal a chuť do práce by ti mohla závidět kdejaká to-do aplikace? Čekáš na příležitost ukázat, co v tobě vězí a nabyté zkušenosti konečně převést do praxe?

V tom případě se s námi vrhni do reálných projektů, co mají smysl!

Hledáme do našeho projektového týmu nadšeného projekťáka, který se stane organizační podporou stávajícím projektovým manažerům.

Jaká bude Tvá denní náplň práce:

  • Spolupracovat na nastavování priority vývoje v rámci daného sprintu v kooperaci s dalšími PM.
  • Zajištění návrhů, tvorby a spuštění nových verzí produktu.
  • Hlídání termínů a předpokládané časové náročnosti projektů, dlouhodobá komunikace mezi klientem a projektově-vývojovým týmem
  • Plánovat a řídit projekty vývoje software – pomáhat s definováním priorit a držením projektu v přehledném stavu.
  • Reportovat odvedenou práci vývojářů na projektech, vést informativní schůzky o stavech projektů.
  • Reportovat stav projektu směrem k zákazníkovi, vedení společnosti i projektovému a sales týmu

Jak si tě představujeme?

  • Jako absolventa nebo studenta vysoké školy s technickým zaměřením
  • Jako spolehlivou a samostatnou osobu s analytickým myšlením
  • Se zájmem o IT technologie a orientací v online prostředí
  • Se skvělým organizačním talentem a komunikací na vysoké úrovni
  • Jako týmového hráče s drivem dokončovat zadané úkoly
  • S angličtinou na úrovni technické dokumentace
  • S výbornou orientací v práci s textovými a tabulkovými editory
  • Máš zkušenost s nástroji pro task management

Co u nás můžeš čekat?

  • Firemní hardware dle potřeby
  • Židli v moderní kanceláři
  • Tvůrčí práci na zajímavých projektech pod dohledem zkušených kolegů
  • Prostor pro seberealizaci – iniciativě v upgradu postupů se meze nekladou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční ohodnocení dle vlastní píle a výsledků
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelskou, neformální atmosféru

Spolupracuj s manažery na implementaci našich inovativních B2A aplikací a staň se neocenitelnou pravou rukou našich projekťáků!

Zasláním CV na jobs@b2a.cz jsi jen krůček od získání cenných zkušeností z praxe 🙂 Pro více info neváhej volat na tel. 601 340 956.

Hledáme lidi s talentem a zapálením pro věc.

Zobrazit PRACOVNÍ nabÍdky
Základní informace
B2A Software Development, s.r.o.
Lešetín II 651
760 01 Zlín

IČ: 03322220
Office
tř. Tomáše Bati 269
760 01 Zlín
Zobrazit na mapách
(c) 2022 B2A Software Development s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram