Naše aplikace využívají tato odvětví

strojírenství
automotive
aerospace
letecká
doprava
železniční
doprava
obranný
průmysl

B2A Digital Innovation

Digitální revoluce se stala skutečností. Svět prochází razantní změnou, kdy existuje mnoho cest a možností. Naše inovace Vám pomáhají nejen růst. Buďte s námi lepšími…

Naše řešení v praxi - případové studie klientů

Vývoj inovativních
digitálních řešení
pro váš business

Díky komplexním zkušenostem s implementací námi vyvinutých pokročilých aplikací dokážeme být dlouhodobým partnerem, který nachází řešení vašich výzev s ohledem na specifické potřeby.

Přední evropské výrobní, obchodní a dopravní společnosti využívají náš ekosystém aplikací na platformě iOS k dosažení většího výkonu, efektivity a produktivity, zlepšení kvality, on-time delivery a flexibility.

  • 70 % ŘEŠENÍ PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
  • ŘEŠENÍ PRO DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI 20 %
  • 10 % OSTATNÍ
B2A

Kdo jsme?

Česká softwarová společnost působící ve Zlíně od roku 2014. 

Vyzbrojeni technologickými znalostmi a touhou změnit svět pomáháme firmám růst a získávat jim tak konkurenční výhody na trhu. Zaměřujeme se na implementaci digitálních inovací do firem jak ve výrobním, tak i nevýrobním sektoru.

Náš motivovaný tým vývojářů neustále pracuje na svém rozvoji a zlepšování se, aby uspokojil i toho nejnáročnějšího klienta. Svět stojí na prahu digitální revoluce a tým B2A směřuje přímo do jejího epicentra!

Novinky

Naši partneři

B2A Virtuální kouč

Ve spolupráci se společností UNREAL EXISTS s.r.o. - Wirtual System Vám rádi představujeme inovativní novinku v onboardingu nových zaměstnanců!

B2A Virtuální kouč je speciálně vytvořený tréninkový program určený pro zaškolení pracovníků v oblasti obsluhy strojů, údržby, montáže či bezpečnosti práce. Jedná se o postavu zasazenou do 3D prostředí, která zaměstnance provede libovolnou operací vytvořenou na míru pro daný podnik.

Názornou videoukázku kouče přímo v akci můžete shlédnout zde!

Chcete zefektivnit čas strávený školením Vašich zaměstnanců? Zaujala Vás představa virtuálního kouče?

Neváhejte nás kontaktovat!

Více

Kontakt

B2A Software Development s.r.o.

Sídlo

Lešetín II/651
760 01 Zlín

 

Kanceláře

Třída Tomáše Bati 269
760 01 Zlín

Copyright © Všechna práva vyhrazena. braincoded by frontio