Naše aplikace využívají tato odvětví

strojírenství
automotive
aerospace
letecká
doprava
železniční
doprava
obranný
průmysl

B2A Digital Innovation

Digitální revoluce se stala skutečností. Svět prochází razantní změnou, kdy existuje mnoho cest a možností. Naše inovace Vám pomáhají nejen růst. Buďte s námi lepšími…

Naše řešení prověřili a využívají ...

Vývoj inovativních
digitálních řešení
pro váš business

Díky komplexním zkušenostem s implementací námi vyvinutých pokročilých aplikací dokážeme být dlouhodobým partnerem, který nachází řešení vašich výzev s ohledem na specifické potřeby.

Přední evropské výrobní, obchodní a dopravní společnosti využívají náš ekosystém aplikací na platformě iOS k dosažení většího výkonu, efektivity a produktivity, zlepšení kvality, on-time delivery a flexibility.

  • 70 % ŘEŠENÍ PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
  • ŘEŠENÍ PRO DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI 20 %
  • 10 % OSTATNÍ
B2A

Kdo jsme?

Progresivní česká firma působící ve Zlíně od roku 2014. 

Vyzbrojeni technologickými znalostmi a touhou změnit svět pomáháme firmám růst a získávat jim tak konkurenční výhody na trhu. Zaměřujeme se především na implementaci digitálních inovací do firem ve výrobním i nevýrobním sektoru.

Náš motivovaný tým softwarových vývojářů neustále pracuje na svém rozvoji a zlepšování, aby uspokojil i toho nejnáročnějšího klienta. Svět stojí na prahu digitální revoluce a tým B2A směřuje přímo do jejího epicentra.

Novinky

B2A Virtuální kouč

Ve spolupráci se společností UNREAL EXISTS s.r.o. - Wirtual System Vám rádi představujeme inovativní novinku v onboardingu nových zaměstnanců!

B2A Virtuální kouč je speciálně vytvořený tréninkový program určený pro zaškolení pracovníků v oblasti obsluhy strojů, údržby, montáže či bezpečnosti práce. Jedná se o postavu zasazenou do 3D prostředí, která zaměstnance provede libovolnou operací vytvořenou na míru pro daný podnik.

Názornou videoukázku kouče přímo v akci můžete shlédnout zde!

Chcete zefektivnit čas strávený školením Vašich zaměstnanců? Zaujala Vás představa virtuálního kouče?

Neváhejte nás kontaktovat!

Více

Kontakt

B2A Software Development s.r.o.

Sídlo

Huštěnovská 2022
686 03 Staré Město

 

Kanceláře

Třída Tomáše Bati 269
760 01 Zlín

Copyright © B2A Všechna práva vyhrazena. braincoded by frontio