Mobilní aplikace pro sportovní kluby

PSG Zlín

Tým PSG Zlín, mistr české extraligy ledního hokeje v sezóně 2013/2014 dokazuje, že ne nadarmo je Zlín označován nejen jako “město obuvi” ale i “město hokeje”. Dlouholetá klubová historie, několik titulů mistra extraligy a pravidelné umístění na předních příčkách extraligy jsou jednoznačným signálem, že Zlín hokejem žije a má místo v srdci snad každého obyvatele.

Naši fanoušci jsou jednou z hybných sil zlínského hokeje a my si to uvědomujeme. Abychom jim umožňili být s týmem v co nejužším kontaktu nejen v průběhu zápasů, zvolili jsme řešení od B2A - mobilní aplikaci pro sportovní kluby na platformě iOS a Android.

Praxe a problematika

Každý sportovní klub využívá pro komunikaci s fanoušky více kanálů. Web, Facebook, YouTube, Twitter, Instagram. Ne každý fanda ale figuruje na všech těchto platformách. Je tedy do jisté míry výzvou, jak dění z klubu fanouškům co nejvíce přiblížit. Přesně v tomto případě je vhodné informace centralizovat do mobilní aplikace.

B2A řešení

Aplikace pro sportovní kluby přináší všem fanouškům informace sdružené v jednom komunikačním kanálu. Od notifikací o nových článcích, přes možnost zaslat důležitá oznámení až po online zpravodajství ze zápasů a notifikací o vstřelených gólech. To vše v uživatelsky přívětivé, přehledné podobě a v klubových barvách. Jedinečnou funkcí přeshující rámec české extraligy je možnost provést check-in přímo na stadionu prostřednictvím GPS nebo technologie iBeacon.

Naši fanoušci dostali k dispozici unikátní aplikaci, díky které jsou s klubem v kontaktu, kdykoli se jim zachce. Z našeho pohledu oceňujeme i výrazné zefektivnění komunikace, ve kterém je možnost zasílání notifikací o nejrůznějších událostech obrovským přínosem. Jsme hrdí i na to, že stadion Luďka Čajky je jediným stadionem v ČR, který využívá technologii iBeacon pro check-in po vzoru slavných klubů NHL nebo NFL.

Přínos

Realizací mobilní aplikace pro iOS a Android dostali fandové hokejového klubu nástroj, který jim umožňuje mít svůj oblíbený klub vždy nadosah ruky. Díky notifikacím nepřijdou o žádnou novinku ani informaci o vstřeleném gólu. Pro klub je pak jednoznačným přínosem možnost být s fanoušky v ještě bližším kontaktu a velmi rychle jim sdělit jakoukoli důležitou organizační informaci nebo během zápasu komentovat dění v kabině.Rádi Vám prozradíme více

Nechte nám svůj e-mail a my se Vám ozveme.

Ano, opravdu nabíráme